Przewodnik dla firm produkcyjnych: Strategie i taktyki na trudne czasy

1

Jak sobie radzić z kryzysem i niestabilną sytuacją na rynku?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, ten przewodnik jest dla Ciebie!

Raport składa się z 8 rozdziałów autorstwa 11 ekspertów, którzy podzielili się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie radzenia sobie z kryzysem i niestabilną sytuacją na rynku.

Obszary tematyczne:

:point_right: Przykładowe rozwiązania, które możne zastosować przedsiębiorca z branży produkcyjnej, by przetrwać kryzys, wyjść z niego obronną ręką i wyprzedzić konkurencję;

:point_right:Jak ustrzec się przed dodatkowymi problemami, takimi jak powstawanie „złych” należności, trudności w gospodarowaniu zapasami czy skomplikowane zarządzanie łańcuchami dostaw?
:point_right:Spodziewane efekty po wdrożeniu w firmie produkcyjnej rozwiązań informatycznych z zakresu optymalizacji, automatyzacji i robotyzacji i jak podejść do finansowania tego projektu.

W pierwszej części z zakresu robotyzacji w czasach kryzysu, dr Piotr Wiśniewski, CEO Platformy Robotów DBR77 opowiedział o tym, jak roboty mogą pomóc przedsiębiorstwom produkcyjnym w czasie kryzysu. Jakie mity na temat robotyzacji są dość powszechne, mimo że nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością oraz w jaki sposób robotyzacja może pomóc firmom produkcyjnym przetrwać czas kryzysu?

Pobierz raport → POBIERZ RAPORT